Pencapaian

KEJAYAAN KOKURIKULUM MURID SK CBN 1
PERINGKAT ANTARABANGSA

Tarikh Aktiviti Tempat Pencapaian Senarai Murid Peserta
27-29 Mac

The Asia Cheerleading Invitational Championship (ACIC) 2015

D’Marque Downtown East, Costa Sand Singapore

JOHAN

1 Aleeya Damia Bt. Mohd Azhar
2 Aleeya Julita bt. Ahmad Fauzi
3 Amira Nur Elyssa Bt. Amir Hamzah
4 Anna Batrisyia Bt. Azrin
5 Azian Hanisa Bt. Arif Feizal
6 Dhiya Camalia Bt. Mahyuddin
7 Irma Nurizzati Batrisyia Bt. Arief Amron
8 Karlyssa Lana Bt. Faizal
9 Livya Darshini a/p Mani
10 Marsha Nurqaisara Bt. Ismail
11 Nelia Nadyne Bt. Mohamed Nizam
12 Nurin Arisha Bt. Ranizan
13 Puteri Alyssa Naima Bt.
14 Puteri Hani Camelia Bt. Megat Iskandar Rashidi
15 Puteri Sara Jasmine Bt. Megat Iskandar Rashidi
16 Sarah Falisya Bt. Nazlihasri
17 Sarah Iryna Bt. Reza
18 Sharifah Salma Alhadad Bt Syed Zaid
19 Zaira Ameera Bt. Mohd Syaifulzafni
4-5 April Pesta Gim Kuala Lumpur 2015 Gym 1, MSN Kuala Lumpur PRE-JUNIOR
Ke-25 Free hand 1 Hanie Jemima Bt. Mohd Zakie

Ke-14 Free hand 2 Kierra Aleesha

ke-19 Free hand 3 Arianna Iman Bt Hashim
ke-11 Rope
ke-13 Hoop
ke-10 clubs

ke-21 Free hand 4 Sara Liyana Bt Mohd Nadzli
ke-10 Rope

ke-6 Free hand 5 Tiara Adriana Bt Mohd Suhaimi
ke-8 Rope
ke-9 Hoop

UNDER 9 :
Latihan berkumpulan FH 1 Kierra Alisya
Emas 2 Aleeya Damia Bt. Azhar

Gangsa 1 Kierra Alisya
2 Aleeya Damia Bt. Azhar

Ke-4 1 Zulaikha Hanny Sofea Bt. Kamarulzaman
2 Alya Umairah
Pre-Junior : Balls
Emas 1 Zulaikha Hanny Areesa Bt Kamarulzaman
2 Hanie Jemima Bt. Mohd Zakie
3 Arianna Iman Bt hashim

PERINGKAT KEBANGSAAN
Tarikh Aktiviti Tempat Pencapaian Senarai Peserta
7-8 Mac 1st SKBJ Junior Chess Championship 2015 SK Bukit Jelutong Shah Alam PENYERTAAN Khaireen Nur Bt Azwa Affendi
Nuryazmeen Mirza Bt Yazid
Lubna Mohammad Sharif
Dhia Dariena Bt Noorazli
Dhia Natasya Bt Noorazli
Alysha Yasmine Bt Yahya
Nuryazlinda Mirza Bt Yazid
16-25 Mac Kejohanan MSSM Gimrama 2015 GYM 1, MSN Kuala Lumpur NAIB JOHAN Arianna Iman Bt Hashim
Latihan Berkumpulan (Pre-Junior) : Bola

7 Mei Pertandingan Nasyid Bahasa SK Setiawangsa Seni Khat-6 Adlin farhana Bt Firdaus
Arab, Khutbah Arab dan Seni Khat
Sempena Karnival Kesenian Nasyid : Penyertaan Nurr Irdina bt Khairul Nisa
Bahasa Peringkat Kebangsaan Shafryn Isreysha Bt Shaharudin
Nurul Nadia Bt Mohd Rafi
Aliah Farzana Bt Bashier

Syarahan : Penyertaan Fairuz Nabila Bt Ibrahim

Puteri Nur Suraya Bt Ruslan
7-9 Mei Karnival B. Inggeris SBT Peringkat Kebangssan

SK Assunta Convent
Kuantan, Pahang DRAMA : Anugerah Gangsa

Alissa Bt Rosly
Khaireen Nur Bt Azwa affendi
Nadya Lee Bt Harilee
Nur I’rdheena Bt Abu Razali
Sharifah Salma Alhadad Bt Syed Zaid
Nadina Bt Haznirul Jasni
Kadija Kamarulzaman
Karlyssa Lana Bt Faizal
Tiara Adriana Bt Mohd Suhaimi
Syasya Iman Mohamad Rozaimy

Story Telling: Anugerah Gangsa

Choral Speaking
: Anugerah Gangsa

Sarah Falisya Bt Nazlihasri

Alissa Bt Rosly
Arissa Assyirah Bt Rosli
Dhia Natasya Bt Noorazli
Fareena Ilisya Khan Bt Wasi Khan
Hannah Bt Irwan
Khaireen Nur Bt Azwa Affendi
Khaireen Sofea Bt Khairul Nizam
Lim Ern Yue
Marsha Nurqaisara Bt Ismail
Nadya Lee Bt Harilee
Najwa Batrisyia Bt Mohd Farouk
Nur I’rdheena Bt Abu Razali
Nuradibah Izzati Bt Suffian
Nureen Alysha Bt Norasyid
Sharifah Salma Alhadad Bt Syed Zaid
Marissa Zulaikha Bt Mohd Reza
Puteri sara Jasmine Bt Megat Iskandar Rashidi
Alysha Jasmine Bt Mohd Rizal
Nadina Bt Haznirul Jasni
Sarah Falisya Bt Nazlihasri

29-31 Mei

Pertandingan Kawad sempena karnival Kokurikulum Sekolah Berprestasi Tinggi (SBT) Sekolah Rendah SK Seri Biram, Pekan
Pahang KETIGA dan
Komandan
Terbaik
Komandan Terbaik
Nur Salsabila Zulaikha Bt Shaharoom Shah

Aiesya Nabilla Bt Sharidzan
Aina Sofiya Bt Monil
Allisya Millia Bt Mohd Yusri
Anmole Bt Muhammad Munir Khan
Marsya Nur Hanna Bt Nur Dzulafian
Nuhaa Safiah bt Monarizzal
Nur Iman Insyirah Bt Mohd Fadil

Nur Salsabila Zulaikha Bt Shaharoom Shah
Nur Sarah Bt Zakaria
Nur Yasmin Hanani Bt Mohd Kahirani
Nurin Najlaa’ Bt Hirman
Nurul Asyiqin Bt Abdul
Nurul Syafiqah Bt Yahaya
Putri Liyana Letisha Bt Azman
Shafryn Isreysha Bt Shaharudin
Siti Nur Jazmin Belliza Bt Mohd Dzarfan

7-11 Jun

Pertandingan Seni Silat MSSM Politeknik Merlimau, Melaka

KETIGA

PENYERTAAN

Seni Tari Silat Puteri Sekolah Rendah
Nur Salsabila Zulaikha Bt. Shaharoom Shah

Marsya Aqila Samad
Noor Iman Insyirah Mohd Fadil
Nurul Syafiqah Yahaya

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>